Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Bestuur & Management

BESTUUR
Leo van der Lans Voorzitter M: 06-22465142
E: l.vanderlans@lans.nl
Dick Hartman Secretaris M: 06-10570872
E: secretaris@fcsgravenzande.nl
Stefan Onkenhout Penningmeester M: 06-53231117
E: penningmeester@fcsgravenzande.nl
Dirk Valstar
Vice-voorzitter
Bestuurslid Technische Zaken
M: 06-53437834
E: d.valstar@fcsgravenzande.nl
Marien Rolandus Boers Bestuurslid Wedstrijdzaken M: 06-28645395
E: wedstrijdzaken@fcsgravenzande.nl
  vacant Bestuurslid Vrijwilligerszaken, Ledenadministratie, ICT,
Sportiviteit & Respect
 
vacant Bestuurslid Commerciële zaken, PR en Marketing  
Ton van de Water Bestuurslid Voetbalevenementen E: t.v.d.water@fcsgravenzande.nl    
Michiel Ferwerda Bestuurslid jeugdzaken M: 06-10288942
E: jeugdvoorzitter@fcsgravenzande.nl
MANAGEMENT
Koos Klop Verenigingsmanager M: 06-83101151
E: k.klop@fcsgravenzande.nl
Ron van Meerten Technisch manager M: 06-12598096
E: r.v.meerten@fcsgravenzande.nl   
Fernando Bolleboom Coördinator niet-selectie jeugd M: 06-20152702
E: f.bolleboom@fcsgravenzande.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!