Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Jeugdafdeling

Hoofdleiders

Richard van Erk

Hoofdleider MO11-MO19

06-54913054

hoofdleidingmeiden@gmail.com

Ed Meijer

Hoofdleider MO11-MO19

06-54638325

hoofdleidingmeiden@gmail.com

Erik Sneller

Hoofdleider JO17-JO19

06-52032983

erik.sneller@kabelfoon.nl

Jim Boers

Hoofdleider JO17

06-13276579

jnboers@kpnmail.nl

Jeannette Altona

Hoofdleidster JO13 - JO14 - JO15

06-28383147

jeannettealtona@hotmail.com

Carla Kastelein

Hoofdleidster JO13 - JO14 - JO15

06-24470902

ckastelein@caiway.nl

Roeland Grootscholten

Hoofdleider JO11 - JO12

06-14855364

fchoofdleiding@gmail.com

Jan van den Ende

Hoofdleider JO11 - JO12

06-12706885

fchoofdleiding@gmail.com

Anja de Bruijn

Hoofdleidster JO8 - JO9 - JO10

06-20220510

hoofdleidingJO8910@gmail.com

Gert de Kiewit

Hoofdleider JO8 - JO9 - JO10

06-55956920

hoofdleidingJO8910@gmail.com

Ursula Benecke

Hoofdleider JO6 - JO7

06-28240192

hoofdleidingjo6jo7@gmail.com

 


Technisch kader 2021-2022

 

Ron van Meerten

Hoofd Jeugdopleidingen

06-12598096

r.v.meerten@fcsgravenzande.nl

John Jonk

Technisch coördinator JO16-JO19 selecties

06-13892136

jonkop@kabelfoon.nl

Arnold van Klaveren

Ass. Technisch coördinator JO16-JO19 selecties

0174-643166

avank22@gmail.com

Arjen Voortman

Technisch coördinator JO13-JO15 selecties

06-55801664

arjen@alweerpost.nl

Hans van der Struif

Technisch coördinator JO8-JO12 selecties

06-31973576

hans@vanderstruif.nl

Laurens van der Hoeven

Hoofdtrainer JO19 

06-48644406

laurensvdhoeven@hotmail.com

Davy van Vliet

Hoofdtrainer JO17

06-27613564

davyvanvliet@hotmail.com

Wout de Bruin

Hoofdtrainer JO16

06-510140735

lidy@kabelfoon.nl

Roderik van Zevenbergen

Hoofdtrainer JO15

06-83440823

r.vanzevenbergen@gmail.com

Michael Olierook

Hoofdtrainer JO14

06-11617267

witgoed@caiway.net

Sven de Ruiter

Hoofdtrainer JO13

06-21634992

svendr96@gmail.com

Wouter Lagraauw

Hoofdtrainer JO12

06-53383201

wlagraauw@hotmail.com

Edwin Meijide Martens

Hoofdtrainer JO11

06-46078008

meijidemartens@hotmail.com

Tristan van der Struif

Hoofdtrainer JO10

06-22152215

tristanvdstruif@outlook.com

Sem de Wit

Hoofdtrainer JO9

06-28122815

semdewit1@gmail.com

John Schonewille

Algemeen coördinator trainers niet-selectie

06-45601876

j.schonewille@fcsgravenzande.nl

Edwin Arndts

Technisch coördinator Meiden

 06-82462833

edwin5@kpn.nl

Vacature

Coördinator trainers JO19 niet selectie

   

Martin Stougie

Coördinator trainers JO16 - JO17 niet selectie

06-46740039

mstougie@kabelfoon.nl

Jeffrey v.d.Meer

Coördinator trainers JO14 - JO15 niet selectie

06-31919774

jeffrey_vdmeer@hotmail.com

Martin Stougie

Coördinator trainers JO13 niet selectie

06-46740039

mstougie@kabelfoon.nl

Vacature

Coördinator trainers JO8 t/m JO12 niet selectie

   

Martesano Biliosa

Keeperstrainer senioren selectie
JO19 t/m JO13 selecties

06-21267819

martesanoo@live.nl

John Schonewille

Coördinator en keepertrainer jeugd

JO8 t/m JO12 selectie en NIET selectie

06-45601876

j.schonewille@fcsgravenzande.nl

Niels van Elswijk

G-voetbal

06-43905920

nhvels@hotmail.com

 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!