Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Jeugdafdeling

Hoofdleiders

Jolanda Beekenkamp Hoofdleidster MO15-MO17-MO20 06-42554922 hoofdleidingmeidenMO15tot20@gmail.com
Richard van Erk Hoofdleider MO15-MO17-MO20 06-54913054 hoofdleidingmeidenMO15tot20@gmail.com
Ed Meijer Hoofdleider MO15-MO17-MO20 06-54638325 hoofdleidingmeidenMO15tot20@gmail.com
Leonie Smoor Hoofdleidster MO11-MO13 06-42230395 hoofdleidingmeidenMO11tot13@gmail.com
Edwin Meijde Martens Hoofdleider MO11-MO13 06-46078008 hoofdleidingmeidenMO11tot13@gmail.com
Erik Sneller Hoofdleider JO18-JO19 06-52032983 erik.sneller@kabelfoon.nl
Jim Boers Hoofdleider JO16-JO17 06-13276579 jnboers@kpnmail.nl
Jeannette Altona Hoofdleidster JO13 - JO14 - JO15 06-28383147 jeannettealtona@hotmail.com
Carla Kastelein Hoofdleidster JO13 - JO14 - JO15 06-24470902 ckastelein@caiway.nl
Roeland Grootscholten Hoofdleider JO11 - JO12 06-14855364 fchoofdleiding@gmail.com
Jan van den Ende Hoofdleider JO11 - JO12 06-12706885 fchoofdleiding@gmail.com
Elisa Croes Hoofdleidster JO8 - JO9 - JO10 06-83890147 hoofdleidingJO8910@gmail.com
Johan van den Berg Hoofdleider JO8 - JO9 - JO10 06-27462236 hoofdleidingJO8910@gmail.com
Ursula Benecke Hoofdleider JO6 - JO7 06-28240192 hoofdleidingjo6jo7@gmail.com

 


Technisch kader 2021-2022      
Ron van Meerten Hoofd Jeugdopleidingen 06-12598096 r.v.meerten@fcsgravenzande.nl
John Jonk Technisch coördinator JO16-JO19 selecties 06-13892136 jonkop@kabelfoon.nl
Arnold van Klaveren Ass. Technisch coördinator JO16-JO19 selecties 0174-643166 avank22@gmail.com
Arjen Voortman Technisch coördinator JO13-JO15 selecties 06-55801664 arjen@alweerpost.nl
Hans van der Struif Technisch coördinator JO8-JO12 selecties 06-31973576 hans@vanderstruif.nl
Ron Bodegom Smit Hoofdtrainer JO19  06-15421860  
Davy van Vliet Hoofdtrainer JO17 06-27613564 davyvanvliet@hotmail.com
Wout de Bruin Hoofdtrainer JO16 06-510140735 lidy@kabelfoon.nl
Arjen Voortman Hoofdtrainer JO15 06-55801664 arjen@alweerpost.nl
Michael Olierook Hoofdtrainer JO14 06-11617267 witgoed@caiway.net
Sven de Ruiter Hoofdtrainer JO13 06-21634992 svendr96@gmail.com
Wouter Lagraauw Hoofdtrainer JO12 06-53383201 wlagraauw@hotmail.com
Edwin Meijide Martens Hoofdtrainer JO11 06-46078008 meijidemartens@hotmail.com
Tristan van der Struif Hoofdtrainer JO10 06-22152215 tristanvdstruif@outlook.com
Sem de Wit Hoofdtrainer JO9 06-28122815 semdewit1@gmail.com
John Schonewille Algemeen coördinator trainers niet-selectie 06-45601876 j.schonewille@fcsgravenzande.nl
Edwin Arndts Technisch coördinator Meiden  06-82462833 edwin5@kpn.nl
Vacature Coördinator trainers JO19 niet selectie    
Martin Stougie Coördinator trainers JO16 - JO17 niet selectie 06-46740039 mstougie@kabelfoon.nl
Jeffrey v.d.Meer Coördinator trainers JO14 - JO15 niet selectie 06-31919774 jeffrey_vdmeer@hotmail.com
Martin Stougie Coördinator trainers JO13 niet selectie 06-46740039 mstougie@kabelfoon.nl
Vacature Coördinator trainers JO8 t/m JO12 niet selectie    
Martesano Biliosa Keeperstrainer senioren selectie 06-21267819 martesanoo@live.nl
JO19 t/m JO13 selecties
John Schonewille Coördinator en keepertrainer jeugd 06-45601876 j.schonewille@fcsgravenzande.nl
JO8 t/m JO12 selectie en NIET selectie
Vacature G-voetbal   g-voetbalfcg@hotmail.com
 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!