Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Jeugdafdeling

Hoofdleiders

Jolanda Beekenkamp Hoofdleidster MO15-MO17-MO20 06-42554922 hoofdleidingmeidenMO15tot20@gmail.com
Richard van Erk Hoofdleider MO15-MO17-MO20 06-54913054 hoofdleidingmeidenMO15tot20@gmail.com
Ed Meijer Hoofdleider MO15-MO17-MO20 06-54638325 hoofdleidingmeidenMO15tot20@gmail.com
Leonie Smoor Hoofdleidster MO11-MO13 06-42230395 hoofdleidingmeidenMO11tot13@gmail.com
Edwin Meijde Martens Hoofdleider MO11-MO13 06-46078008 hoofdleidingmeidenMO11tot13@gmail.com
Erik Sneller Hoofdleider JO18-JO19 06-52032983 erik.sneller@kabelfoon.nl
Jim Boers Hoofdleider JO16-JO17 06-13276579 jnboers@kpnmail.nl
Jeannette Altona Hoofdleidster JO13 - JO14 - JO15 06-28383147 jeannettealtona@hotmail.com
Carla Kastelein Hoofdleidster JO13 - JO14 - JO15 06-24470902 ckastelein@caiway.nl
Roeland Grootscholten Hoofdleider JO11 - JO12 06-14855364 fchoofdleiding@gmail.com
Jan van den Ende Hoofdleider JO11 - JO12 06-12706885 fchoofdleiding@gmail.com
Elisa Croes Hoofdleidster JO8 - JO9 - JO10 06-83890147 hoofdleidingJO8910@gmail.com
Johan van den Berg Hoofdleider JO8 - JO9 - JO10 06-27462236 hoofdleidingJO8910@gmail.com
Ursula Benecke Hoofdleider JO6 - JO7 06-28240192 hoofdleidingjo6jo7@gmail.com

 

Technisch kader 2022-2023

 

Ron van Meerten

Hoofd Jeugdopleidingen

06-12598096

r.v.meerten@fcsgravenzande.nl

John Jonk

Technisch coördinator JO16-JO18 selecties

06-13892136

jonkop@kabelfoon.nl

Tayeb Belhaddad

Technisch coördinator JO8-JO15 selecties

06-81818817

dt.belhaddad@hotmail.nl

Davy van Vliet

Hoofdtrainer JO18-1

06-27613564

davyvanvliet@hotmail.com

Arjen Voortman

Hoofdtrainer JO17-1

06-55801664

arjen@alweerpost.nl

Wout de Bruin

Hoofdtrainer JO16-1

06-510140735

lidy@kabelfoon.nl

Sven de Ruiter

Hoofdtrainer JO15-1

06-21634992

svendr96@gmail.com

Michael Olierook

Hoofdtrainer JO14-1

06-11617267

witgoed@caiway.net

Sem de Wit

Hoofdtrainer JO13-1

06-28122815

semdewit1@gmail.com

Edwin Meijide Martens

Hoofdtrainer JO12-sel

06-46078008

meijidemartens@hotmail.com

Jeroen Botbijl

Hoofdtrainer JO11-sel

06-47615220

jdbotbijl@live.nl

Patrice Moritz

Hoofdtrainer JO10-sel

06-28274361

patrice_moritz1@hotmail.com

Len van Ooijen

Hoofdtrainer JO9-sel

06-37402359

lenvooijen@gmail.com

John Schonewille

Algemeen coördinator trainers niet-selectie

06-45602914

j.schonewille@fcsgravenzande.nl

Martin Stougie

Coördinator trainers

JO19 t/m JO16, JO13 niet selectie

06-46740039

mstougie@kabelfoon.nl

Jeffrey v.d.Meer

Coördinator trainers

JO14 - JO15 niet selectie

06-31919774

jeffrey_vdmeer@hotmail.com

John Schonewille

Coördinator trainers

JO8 t/m JO12 niet selectie

06-45602914

j.schonewille@fcsgravenzande.nl

Martesano Biliosa

Keeperstrainer senioren selectie
JO18 t/m JO13 selecties

06-21267819

martesanoo@live.nl

John Schonewille

Coördinator en keepertrainer jeugd

JO8 t/m JO12 selectie en NIET selectie

06-52051488

j.schonewille@fcsgravenzande.nl

Niels van Elswijk

G-voetbal

06-43905920

G-voetbalFCG@hotmail.com

 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!