Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Jeugdafdeling

Hoofdleiders

Richard van Erk

Hoofdleider MO11-MO19

06-54913054

hoofdleidingmeiden@gmail.com

Ed Meijer

Hoofdleider MO11-MO19

06-54638325

hoofdleidingmeiden@gmail.com

Erik Sneller

Hoofdleider JO17-JO19

06-52032983

erik.sneller@kabelfoon.nl

Jim Boers

Hoofdleider JO17

06-13276579

jnboers@kpnmail.nl

Jeannette Altona

Hoofdleidster JO13 - JO14 - JO15

06-28383147

jeannettealtona@hotmail.com

Carla Kastelein

Hoofdleidster JO13 - JO14 - JO15

06-24470902

ckastelein@caiway.nl

Roeland Grootscholten

Hoofdleider JO11 - JO12

06-14855364

hoofdleidingJO1112@gmail.com

Jan van den Ende

Hoofdleider JO11 - JO12

06-12706885

hoofdleidingJO1112@gmail.com

Anja de Bruijn

Hoofdleidster JO8 - JO9 - JO10

06-20220510

hoofdleidingJO8910@gmail.com

Gert de Kiewit

Hoofdleider JO8 - JO9 - JO10

06-55956920

hoofdleidingJO8910@gmail.com

Ursula Benecke

Hoofdleider JO6 - JO7

06-28240192

hoofdleidingjo6jo7@gmail.com

 

Technisch kader 2020-2021      
Ron van Meerten Hoofd Jeugdopleidingen 06-12598096 r.v.meerten@fcsgravenzande.nl
John Jonk Technisch coördinator JO16-JO19 selecties 06-13892136 jonkop@kabelfoon.nl
Arnold van Klaveren Ass. Technisch coördinator JO16-JO19 selecties 0174-643166 avank22@gmail.com
Arjen Voortman Technisch coördinator JO13-JO15 selecties 06-55801664 arjen@alweerpost.nl
Ron van Meerten Technisch coördinator JO8-JO12 selecties 06-12598096 r.v.meerten@fcsgravenzande.nl
Kevin Rijpsma Ass. Technisch coördinator JO8-JO12 selecties 06-10901355 krijpsma@yahoo.com
Mike Jonk Hoofdtrainer JO19 06-29507238 mike_jonk@live.nl
Davy van Vliet Hoofdtrainer JO17 06-27613564 davyvanvliet@hotmail.com
Wout de Bruin Hoofdtrainer JO16 06-510140735 lidy@kabelfoon.nl
Arjen Voortman Hoofdtrainer JO15 06-55801664 arjen@alweerpost.nl
Michael Olierook Hoofdtrainer JO14 06-11617267 witgoed@caiway.net
Sven de Ruiter Hoofdtrainer JO13 06-21634992 svendr96@gmail.com
Wouter Lagraauw Hoofdtrainer JO12 06-53383201 wlagraauw@hotmail.com
Jeroen Botbijl Hoofdtrainer JO11 06-47615220 jdbotbijl@live.nl
Edwin Meijide Martens Hoofdtrainer JO10 06-46078008 meijidemartens@hotmail.com
Sem de Wit Hoofdtrainer JO9 06-28122815 semdewit1@gmail.com
vacant Algemeen coördinator trainers niet-selectie    
vacant Technisch coördinator Meiden    
vacant Coördinator trainers
JO19 niet selectie
   
Martin Stougie Coördinator trainers
JO16 - JO17 niet selectie
06-46740039 alikestougiespek@gmail.com
Jeffrey v.d.Meer Coördinator trainers
JO14 - JO15 niet selectie
06-31919774 zlatistuta@hotmail.com
Martin Stougie Coördinator trainers
JO13 niet selectie
06-46740039 alikestougiespek@gmail.com
Paul Broer Coördinator trainers
JO8 t/m JO12 niet selectie
06-53155023 Familie.broer@outlook.com
Jesper Leerdam Keeperstrainer senioren selectie
JO19 t/m JO13 selecties
06-50967625 jesper@youremploymentservices.com
John Schonewille Coördinator en keepertrainer jeugd
JO8 t/m JO12 selectie en NIET selectie
06-52051488 johnschonewille36@hotmail.com
Niels van Elswijk G-voetbal 06-43905920

G-voetbalfcg@hotmail.com

 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!